5186 Ikon
nysilver, Madonna, yttermått inklusive ram: 60x48 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 22 november 2021 -
8349 Ikon
madonna, 19x12 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 26 oktober 2020 -
2339 Ikon
Ryssland, Madonnan med Barnet, 29x23, skador
Såld: 300 kr
Såldes den 14 maj 2018
4592 Ikon
Balkan, Madonna, 27x19
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 december 2016 -
5773 Ikon
Madonna, 34x25
Såld: 400 kr
Såldes den 18 april 2011 -
8509 Ikon
Madonna, 30x21
Såld: 550 kr
Såldes den 21 mars 2011
3487 Ikon
Madonnan med barnet, 28x20
Såld: 1.300 kr
Såldes den 2 mars 2009 -
7715 Ikon
Kopia, Madonnan med barnet, höjd: 35
Såld: 400 kr
Såldes den 9 februari 2009 -
8040 Ikon med rizza
1800-tal, Madonnan med barnet, 22x18
Såld: 2.200 kr
Såldes den 15 december 2008